Event 3  Men 200 Yard IM
===============================================================================
        Meet: # 1:53.61  2/1995    Tate Blahnik, Suffern
   Section 1: * 1:53.61  2/1995    Tate Blahnik, Suffern
 2002 Winner:   1:57.36  2/13/2002 Paul Weir, Scarsdale
    NY State: @ 1:51.15  1997      Joe Peresan, Lancaster
                1:54.50  AA-A
                1:57.84  AA-B
                2:01.50  AUTO
                2:04.95  CONS
                2:25.02  SECT
    Name              Year School               Prelims     Finals       Points
===============================================================================
A - Final
  1 Pullen, Thomas      10 Clarkstown           2:02.28    2:00.30 AUTO    20
  2 Kashiwagi, Yoshi     8 Rye                  2:03.50    2:01.44 AUTO    17
  3 Cazes, Cliff        12 BPVW                 2:04.15    2:01.85 CONS    16
  4 Mitchell, Brad      10 Somers               2:03.50    2:03.02 CONS    15
  5 Sutton, Rashad      10 East Ramapo          2:03.14    2:04.52 CONS    14
  6 Malinak, Andrew     11 Wappingers           2:03.75    2:04.85 CONS    13
  7 Connolly, Patrick   12 Lakeland/Panas       2:05.66    2:05.03 SECT    12
  8 Civetta, Alex       10 Scarsdale            2:07.40    2:06.38 SECT    11
B - Final
  9 Palumbo, Andrew     10 Yorktown             2:09.27    2:07.32 SECT     9
 10 Simco, Daniel        8 John Jay             2:13.96    2:09.28 SECT     7
 11 Zamora, Jon         11 New Rochelle         2:10.18    2:10.53 SECT     6
 12 Rupinski, Darin     11 North Rockland       2:12.89    2:12.39 SECT     5
 13 Ono, Shotaro         8 Rye                  2:14.77    2:14.92 SECT     4
 14 Southern, Dan        9 Suffern              2:16.06    2:15.27 SECT     3
 15 McKean, Julien       8 Suffern              2:14.33    2:15.69 SECT     2
 16 Mc Govern, John      8 Dobbs Ferry          2:17.00    2:16.32 SECT     1
Preliminaries
 17 Pai, Jonathan        9 Lourdes              2:18.66
 18 Fasman, Matt        11 New Rochelle         2:20.05
 19 Reyes, Camilo       10 A/H/W                2:21.26
 20 Lau, Kevin           9 Scarsdale            2:21.36
 21 Carlucci, Conor      8 Clarkstown           2:21.74
 22 Kaufman, Jason      11 East Ramapo          2:21.90
 23 Phillips, Matt      10 Tappan Zee           2:21.92
 24 Gaviria, Ryan        9 East Ramapo          2:23.55
 25 An, James           11 Yorktown             2:24.62
 26 Walotsky, Conor      8 Clarkstown           2:25.23
 27 Madar, Dave          9 Suffern              2:25.82
 28 Fails, Joe           9 Tappan Zee           2:25.89
 29 FitzPatrick, Rob    11 Tappan Zee           2:26.18
 30 Mitchell, Caitlin   11 Lourdes              2:26.28
 31 Troyanos, Kevin     11 White Plains         2:26.58
 32 Kapinos, Pete        8 Suffern              2:28.83
 33 Burrows, Jr, John    9 Greeley              2:28.98
 34 Alaimo, T.J.         8 Tappan Zee           2:29.91
 35 Cain, Billy         10 Clarkstown           2:31.28
 36 Contento, Joe        9 North Rockland       2:32.47
 37 Rider, Phillip       9 Greeley              2:33.91