Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
      Record:   2:00.36   1/24/2014 Suffern High School, Suffern-              
                         N Tomiello, M Nicholson, L Halim, D Kornblum      
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Horace Greeley  'A'                         2:14.21    2:02.10        
     1) Eichenberger, Zachery SO        2) Park, Tommy SR                 
     3) Fernandez, Oliver FR            4) Rowch, Erik SR                 
                  33.98     1:08.41 (34.43)     1:36.97 (28.56)     2:02.10 (25.13)
  2 Scarsdale  'A'                              2:05.22    2:02.82        
     1) Wei, Eric FR                    2) Greenwald, Alec SO             
     3) McPhillips, Aidan FR            4) Solie, John FR                 
                  30.44     1:04.83 (34.39)     1:35.12 (30.29)     2:02.82 (27.70)
  3 Clarkstown  'A'                             2:04.87    2:07.84        
     1) Abraham, Jonathan SO            2) Rotbard, Jonathan SR           
     3) Wu, Mike SR                     4) Chang, Henry SR                
                  36.12     1:09.60 (33.48)     1:42.07 (32.47)     2:07.84 (25.77)
  4 Suffern  'A'                                2:10.02    2:10.31        
     1) Kolka, Lucas FR                 2) Panoff, Samuel FR              
     3) Sun, Robert 8                   4) Rivera, Andrew 8               
                  32.23     1:10.95 (38.72)     1:44.24 (33.29)     2:10.31 (26.07)
  5 Clarkstown  'B'                             2:12.83    2:10.99        
     1) Wijedoru, Rivindu SO            2) Fan, Timothy JR                
     3) Lei, John JR                    4) Kronenberg, Zachary SR         
                  34.05     1:10.34 (36.29)     1:42.58 (32.24)     2:10.99 (28.41)
  6 Horace Greeley  'B'                         2:15.60    2:11.00        
     1) Colby, Quinn SO                 2) Greene, Owen SR                
     3) Xu, Daniel FR                   4) Colby, James SO                
                  34.16     1:09.44 (35.28)     1:41.26 (31.82)     2:11.00 (29.74)
  7 North Rockland  'A'                         2:06.50    2:12.53        
     1) Leonard, Thomas JR              2) Koudelka, Kevin JR             
     3) Baez, Frank FR                  4) Jimenez, Adam JR               
                  35.43     1:12.47 (37.04)     1:43.44 (30.97)     2:12.53 (29.09)
  8 Scarsdale  'B'                              2:09.29    2:14.32        
     1) Koenig, Robert SR               2) Rosen, Jack T SO               
     3) Zhong, Eric SO                  4) Figueredo, Lucas FR            
                  38.39     1:15.21 (36.82)     1:46.04 (30.83)     2:14.32 (28.28)